Jakie eleganckie etui na papierosy?

Osoby palące papierosy zawsze mają w torbie paczkę ulubionego rodzaju nikotyny. Niewielkie kartony, w które pakuje się papierosy są miękkie i można je przypadkowo uszkodzić wkładając do torby czy plecaka choćby ciężkie książki. Chcąc uniknąć takich nieprzyjemnych wypadków można kupić skórzane etui na papierosy, które jest ochraniaczem na paczkę papierosów.

Czy warto kupić skórzane etui na papierosy?

Eleganckie skórzane etui na papierosy to świetna alternatywa dla obecnych, tradycyjnych opakowań papierosowych. Na kartonach umieszcza się odpychające obrazki i slogany, które mają zniechęcić do palenia. Jeśli nie chcemy oglądać tych ilustracji kupmy skórzane etui na papierosy, które wygląda dużo ładniej niż paczka papierosów. W specjalistycznych sklepach znajdziemy etui w różnych kolorach. Panowie chętnie wykonają te zrobione z gładkiej, ciemnej skóry. Panie mogą nabyć model zrobiony ze skóry farbowanej na złoty kolor. Nie tylko świetnie wygląda, lecz także będzie łatwo je znaleźć w torebce. Taki dodatek z pewnością będzie wyglądał atrakcyjnie w damskiej torebce, a także podczas częstowania papierosami. Szczególnie w sytuacjach biznesowych skórzane etui na papierosy sprawdzi się doskonale, podkreślając pozycję i elegancję właściciela lub właścicielki.

Jakie skórzane etui na papierosy można kupić?

W większości specjalistycznych sklepów można kupić skórzane etui na papierosy oraz takie, które uszyto ze skóry ekologicznej. Etui dopasowane są do rozmiarów paczek papierosów slim, najczęściej palonych przez kobiety, ale także do paczek papierosów standardowych. Każda papierośnica została wyprodukowana w Polsce oraz wykończona z dbałością o szczegóły. Na froncie każdego z etui znajduje się metalowe logo w kolorze srebra lub złota. Skórzane etui na papierosy zamykane są na magnetyczny klips, dzięki czemu jest łatwe i przyjemne w użyciu.

W tym dziale  Jak dbać o garnitur?

Czy warto kupić skórzane etui na papierosy?

Jeżeli palimy papierosy, praktyczne etui służące do ich opakowania jest świetnym gadżetem, który warto kupić. Paczka papierosów ukryta w eleganckim futerale wygląda niezwykle stylowo. Dodatkowo zabezpieczenie pozwala na skuteczną ochronę przed połamaniem czy zamoczeniem wyrobów tytoniowych. Wybierajmy tylko najlepszej jakości skórzane etui na papierosy zrobione z dobrej jakości skóry. Materiał zapewni nie tylko wyjątkową trwałość etui, lecz również będzie się prezentować niezwykle gustownie. Możemy wybrać stylowe, czarne zapinane na zatrzask lub eleganckie damskie etui w pastelowym kolorze. Godne zainteresowania jest także etui o fakturze przypominającej skórę węża. Wygodnym rozwiązaniem dla osoby palącej są futerały wyposażone w miejsce do przechowywania zapalniczki.

Każdy palacz ma swój ulubiony rodzaj papierosów. Nieważne czy palimy tzw. slimy, czy papierosy o tradycyjnej grubości, w sklepi kupimy skórzane etui na papierosy, które w elegancki sposób ukryje wyrób tytoniowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *